Samochody osobowe

Z roku na rok można zaobserwować rosnące zainteresowanie wypożyczaniem samochodów osobowych. Coraz więcej rodaków korzysta z tej formy transportu wybierając się na urlop. Największe nasilenie tego zjawiska występuje w okresie wakacyjnym.

Według statystyk sporą grupę klientów wypożyczalni samochodów stanowią Polacy, którzy na co dzień pracują poza granicami naszego kraju, a do ojczyzny przyjeżdżają na urlop. Najczęściej wybieraną grupą pojazdów są samochody klasy kompaktowej lub kombi. Koszt ich wynajmu jest stosunkowo niski. Zdarzają się też klienci wynajmujący małe busy – są to najczęściej osoby wyjeżdżające na wakacje wspólnie ze znajomymi lub inną rodziną. Koszt takiego wypożyczenia jest wyższy niż samochodu kompaktowego, ale może on zostać podzielony pomiędzy uczestników wyprawy. Równie często z usług wypożyczalni korzystają osoby podróżujące po kraju w celach służbowych.

Wypożyczalnie prześcigają się w swoich ofertach. Są organizowane akcje promocyjne oferujące niższą cenę za każdy kolejny dzień wynajmu. Do standardowych opcji należy też oferta weekendowa, w której klient decyduje się na wypożyczenie samochodu od piątku do poniedziałku.

Gusta klientów są różne, jednak większość wybiera modele bezpieczne i dobrze wyposażone. Standardową opcją jest oczywiście klimatyzacja. Istnieje możliwość zamówienia rożnych opcji dodatkowych takich jak bagażnik na rower, lodówka turystyczna, radio CB, nawigacja czy odtwarzacz DVD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *