iParts.pl wybrany najlepszym sklepem internetowym oferującym części samochodowe

Znany polski portal money.pl od wielu lat ocenia największe i najchętniej odwiedzane serwisy internetowe działające w Polsce. W tegorocznej, dziesiątej edycji zestawienia sklep iParts.pl wywalczył 5 miejsce w kategorii poświęconej sklepom specjalistycznym. Warto jest jednak zaznaczyć, że żaden sklep oferujący akcesoria i części samochodowe nie osiągnął wyższego rezultatu. Dlatego też, bez wątpienia można go nazwać najlepszym tego typu sklepem działających na terenie kraju.iParts

 

Ranking tworzony przez money.pl uwzględnia aż 45 kryteriów, które analizowane są podczas oceny sklepów internetowych. W 10 edycji konkursu wzięło w nim udział aż 120 podmiotów, które zostały przez portal przyporządkowane do ośmiu kategorii (zostały one wydzielone na podstawie badania Internetu, jakie przeprowadził Megapanel PBI/Gemius).

Czynniki, które zadecydowały o zajęciu tak wysokiej lokaty przez sklep iParts.pl to przede wszystkim bardzo wysoki poziom obsługi klienta oraz fachowe i rzeczowe doradztwo ze strony pracowników sklepu. Serwis został także doceniony za funkcjonalną budowę, zróżnicowane sposoby płatności oraz dostęp do bogatego asortymentu. Dzięki wszystkim tym czynnikom, finalny wynik jaki otrzymał sklep to 75,5 na 100 możliwych do zdobycia punktów. Żaden ze sklepów oferujących części samochodowe nie zdołał zdobyć większej ilości punktów.

iPartsSklep iParts.pl to ogólnopolski lider sprzedaży części zamiennych przez Internet. Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy w 2008 roku wspólnie z agencją interaktywną Ideo, która jednocześnie stała się naszym partnerem technologicznym. Byliśmy pierwszym polskim sklepem internetowym, który wprowadził międzynarodowy system katalogowania części – TecDoc. Zapewnia on dostęp do oryginalnych danych przeszło 350 producentów części samochodowych. Dzięki niemu w naszej ofercie znajduje się aktualnie ponad 2 miliony produktów.” – zaznacza Piotr Wrześniewski, prezes zarządu iParts sp. z o.o.

Sklep iParts.pl wciąż stara się podnosić standard oferowanych usług, dlatego w jego ofercie znajdują się wyłącznie części, które wyróżniają się najwyższą jakością. Przekłada się to bezpośrednio na liczne wyróżnienia i statuetki, jakie firma zdobywa nieprzerwanie od 2011 roku.

Kategoria: Artykuły
  1. Zawsze zamawiam u nich części do auta i jestem bardzo zadowolony z obszerności dostępnych części, jak również szybkości realizacji zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *