Samochody osobowe

Z roku na rok można zaobserwować rosnące zainteresowanie wypożyczaniem samochodów osobowych. Coraz więcej rodaków korzysta z tej formy transportu wybierając się na urlop. Największe nasilenie tego zjawiska występuje w okresie wakacyjnym.

Według statystyk sporą grupę klientów wypożyczalni samochodów stanowią Polacy, którzy na co dzień pracują poza granicami naszego kraju, a do ojczyzny przyjeżdżają na urlop. Najczęściej wybieraną grupą pojazdów są samochody klasy kompaktowej lub kombi. Koszt ich wynajmu jest stosunkowo niski. Zdarzają się też klienci wynajmujący małe busy – są to najczęściej osoby wyjeżdżające na wakacje wspólnie ze znajomymi lub inną rodziną. Koszt takiego wypożyczenia jest wyższy niż samochodu kompaktowego, ale może on zostać podzielony pomiędzy uczestników wyprawy. Równie często z usług wypożyczalni korzystają osoby podróżujące po kraju w celach służbowych.

Wypożyczalnie prześcigają się w swoich ofertach. Są organizowane akcje promocyjne oferujące niższą cenę za każdy kolejny dzień wynajmu. Do standardowych opcji należy też oferta weekendowa, w której klient decyduje się na wypożyczenie samochodu od piątku do poniedziałku.

Gusta klientów są różne, jednak większość wybiera modele bezpieczne i dobrze wyposażone. Standardową opcją jest oczywiście klimatyzacja. Istnieje możliwość zamówienia rożnych opcji dodatkowych takich jak bagażnik na rower, lodówka turystyczna, radio CB, nawigacja czy odtwarzacz DVD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.