EuroCar

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych EuroCar oferuje Państwu samochody nowe z niskimi przebiegami, pełnym ubezpieczeniem i nielimitowanymi kilometrami. Jesteśmy do dyspozycji w województwie małopolskie świętokrzyskim i podkarpackim 24 godziny na dobę. Zapraszamy

Wypożyczalnia samochodów Depart sp. z o.o.

Firma Depart sp. z o.o. to wypożyczalnia samochodów która wypożyczy Ci samochód tanio, działa przez 24 h/dobę i dopasuje się do Twoich oczekiwań. Co nas wyróżnia ? Elastyczność -Wynajem na 1 dzień lub 1 rok Komfort – Dostarczamy auto pod wskazany adres Jakość – Nowe samochody serwisowane na bieżąco Bezpieczeństwo – ubezpieczenie OC, AC W […]

Wypożyczalnia samochodów OK

Wypożyczalnia samochodów OK oferuje do Państwa dyspozycji wyłącznie nowe, bogato wyposażone samochody osobowe marki Kia. Modele Picanto, Venga z 2011r. oraz Rio i Sportage z 2012r. Wszystkie pojazdy objęte są pełnym ubezpieczeniem. Jesteśmy elastyczni – samochody możemy dostarczyć w dowolne miejsce wskazane przez klienta na terenie Łodzi, Warszawy, Poznania i okolic terminowo i szybko.

Sixt rent a car

Sixt rent a car jest jedną z największych na świecie wypożyczalni samochodów, która świadczy wysokiej jakości usługi w ponad 4000 lokalizacjach. Sixt rent a car Polska oferuje wynajem samochodów w Polsce i na całym świecie. Gdziekolwiek się znajdujesz – w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Londynie, Monachium czy Paryżu – wszędzie znajdziemy dla Ciebie odpowiedni samochód. Możesz […]

GLOBAL rent a car

Założona przez polskich przedsiębiorców rynku motoryzacyjnego firma Global rent a car posiada wieloletnie doświadczenie w wynajmie samochodów osobowych dla wymagających klientów korporacyjnych. Wynajem flotowy to jednak tylko część naszej działalności. Od 2007 roku wykorzystujemy zdobyte doświadczenie tworząc na terenie Polski gęstą sieć wypożyczalni samochodów TOYOTA, BMW oraz innych godnych zaufania marek.

INTER-AUTO

Wypożyczalnia Samochodów INTER-AUTO z siedzibą we Wrocławiu oferuje Państwu krótko i długoterminowy wynajem samochodów również z kierowcą, a także wynajem samochodów dostawczych i 9-osobowych. W naszej flocie posiadamy samochody z 2009 i 2010 roku wyposażone w klimatyzacje, poduszki powietrzne oraz ABS.

FoxRent a car

Nasza wypożyczalnia dysponuje zróżnicowaną flotą wyłącznie nowych samochodów oraz biurami wynajmu zlokalizowanymi w największych miastach na terenie całej Polski. Długoletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zrozumieć, że najważniejsze są indywidualne potrzeby naszych klientów, zatem nasz kompetentny, wyszkolony zespół dokłada wszelkich starań aby im sprostać.

Transpost S.A.

Od 2009 roku rozszerzyliśmy działalność o wynajem krótkoterminowy tworząc wypożyczalnię samochodów. Oferujemy naszym Klientom wynajem długoterminowy samochodów, jak i krótkoterminowy. Nasze usługi skierowane są na maksymalną satysfakcję klienta. Długoletnie doświadczenie i różnorodność posiadanych pojazdów (ponad 5400szt) pozwalają na stworzenie nowoczesnej wypożyczalni samochodów dostawczych i wypożyczalni samochodów ciężarowych nie zapominając o wypożyczalni pojazdów osobowych.