Wypożyczalnia samochodów OK

Wypożyczalnia samochodów OK oferuje do Państwa dyspozycji wyłącznie nowe, bogato wyposażone samochody osobowe marki Kia. Modele Picanto, Venga z 2011r. oraz Rio i Sportage z 2012r. Wszystkie pojazdy objęte są pełnym ubezpieczeniem. Jesteśmy elastyczni – samochody możemy dostarczyć w dowolne miejsce wskazane przez klienta na terenie Łodzi, Warszawy, Poznania i okolic terminowo i szybko.

Arsen

Firma nasza zajmuje się wynajmem samochodów. Dostarczamy auta na terenie całego kraju. Dysponujemy nowymi samochodami. Nie pobieramy opłat za tzw. limit kilometrów, jednym słowem kilometrówka GRATIS !!! Płacicie Państwo jedynie za wynajem auta oraz obowiązującą kaucję w wysokości uzależnionej od modelu samochodu. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Fleet Center

Firma Fleetcenter to wypożyczalnia samochodów o wieloletnim bagażu doświadczeń zdobytym w Polsce. Oferuje wiele usług takich jak np. wynajem samochodów, wynajem długoterminowy i zarządzanie flotą. Bezpieczeństwo i komfort naszych klientów to dla nas priorytetami, toteż jesteśmy jedną z najbardziej docenianych przedsiębiorstw w naszej branży.