INTER-AUTO

Wypożyczalnia Samochodów INTER-AUTO z siedzibą we Wrocławiu oferuje Państwu krótko i długoterminowy wynajem samochodów również z kierowcą, a także wynajem samochodów dostawczych i 9-osobowych. W naszej flocie posiadamy samochody z 2009 i 2010 roku wyposażone w klimatyzacje, poduszki powietrzne oraz ABS.

Prestige Car

Wypożyczalnia samochodów Prestige Car zapewnia Państwu szeroką gamę komfortowo wyposażonych pojazdów: samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych. Wszystkie nasze samochody są w doskonałym stanie technicznym oraz posiadają pełen pakiet ubezpieczeń. W autach znajduje się układ klimatyzacji.

FURGON

Specjalizujemy się w wynajmie aut luksusowych, przeznaczonych do przewozu towarów. Nasze pojazdy idealnie sprawdzą się w przypadku przeprowadzek. Wypożyczalnia samochodów dostawczych to opcja, z której mogą Państwo skorzystać dzięki dobrze zorganizowanej witrynie internetowej, zawierającej istotne dane na temat zasad korzystania z naszej wypożyczalni samochodów luksusowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz cennikiem. […]